Zawodnicy Onca Gaming nie dali szans swoim rywalom w finale Dywizji Profesjonalnej, zgarniając tym samym miejsce w Dywizji Mistrzowskiej przyszłego sezonu.

Drużyna Onca Gaming okazała się najlepszą ekipą w fazie ligowej czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2018. Finał fazy pucharowej okazał się być wyłącznie formalnością, ponieważ miloszek i spółka całkowicie zdominowali swoich rywali. Po oddanym walkowerze na pierwszej mapie, Onca wygrała na trzech kolejnych lokacjach, pewnie doprowadzając do zwycięstwa. Ta wygrana spowodowała, że zobaczymy ten skład w przyszłym sezonie Polskiej Ligi Esportowej rywalizujący w wyższej lidze – Dywizji Mistrzowskiej, w której znajdują się m.in. AGO Esports, x-kom i PACT.

Tym samym znamy wszystkie drużyny walczące w relegacjach czwartej edycji PLE. PRIDE, M1-Gaming, FAM oraz Bakłażany walczyć będą o dwa ostatnie miejsca w Dywizji Mistrzowskiej. Dokładne szczegóły takie jak data rozgrywanych meczów oraz więcej informacji o piątym sezonie Polskiej Ligi Esportowej zostaną ogłoszone wkrótce.